czwartek, 21 stycznia 2010

Pudełeczka...

Zanim wykończyłam "Kuferek podróżniczy" udało mi się ozdobić dwa inne pudełka, które zostały podarowane jako prezenty bożonarodzeniowe...

Pudełko na herbatę - klasyczne, ok. 25 cm x 25 cm x 6 cm, dziewięcio-komorowe, ozdobione zostało serwetką z motywami herbacianymi. W środku surowe, nielakierowane drewno, by zapach herbaty nie przesiąknął niepotrzebnie preparatami do decu.
W ostatecznej wersji, pudełko zostało jeszcze ozdobione "lamówką" z farby akrylowej w kolorze zielono-brązowym, lecz niestety nie doczekało się ponownej sesji fotograficznej.


Pudełko na karty do gry o wymiarach ok. 16 cm x 12 cm x 3,5 cm, ozdobione zostało papierem do decoupage z "męskim", motywem w kolorach neutralnych. Pokrywa pudełka ozdobiona dodatkową "lamówką". W środku zamieszczone elementy fajki i kości do gry, tworzące spójną całość z motywem pokrywy.
Pudełko pokryte bejcą rustykalną, przecierane gdzieniegdzie papierem ściernym dla uzyskania efektu postarzenia. Całość zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru do decu.

1 komentarz: